تری دی مکس تنها نرم افزاری است که می توانیم تمامی مدل های سه بعدی را انجام دادهو به صورت کاملا حرفه با ابزار vray رندر بگیریم. انجام پروزه تری دی مکس به ما کمک می کند تا با بالاترین کیفیت مدلسازی یه بعدی را انجام داده و سپس توسط ابزارها رندر و انیمیشن سازی را انجام بدهیم.

انجام پروژه تری دی مکس

دانشجویان و کارفرمایان می توانند مدل های خود را با استفاده از تری دی مکس طراحی و مدلسازی کرده و با بهترین کیفیت رندر گیری و انیمیشن سازی را انجام می دهد.

خدمات نشانه پروژه برای دانشجویان و کارفرمایان انجام پروژه اتوکد ، انجام پروژه معماری ، انجام شیت بندی می باشد.

 

هزینه هر رندر با توجه به جزئیات درخواستی شما عزیزان متفاوت بوده و میانگین قیمت رندر های نهایی 250 الی 950 هزار تومان می باشد.

 

 

زمانی برای پروژه ها نمی توانیم در نظر بگیریم. با توجه به جزئیات شما و اطلاعات درخواستی زمان پروژه را تخمین زده و نتیجه نهایی را خدمت شما اعلام می کنیم.

با توجه به اینکه تمامی کارشناسان نشانه پروژه افراد سرشناس و دارای مهارت های تخصصی هستند. انجام پروژه تری دی مکس توسط افراد با تجربه بالا طراحی و مدلسازی می شود.

همکاری با نشانه پروژه طبق رزومه افراد و نمونه پروژه های اجرایی انجام می شود. تنها با ارائه مدرک ، رزومه ، نمونه کار به کارشناسان نشانه پروژه می توانید همکاری خود را استارت بزنید.