پروژه متلب

متلب با تلفظ انگلیسی ” MATLAB ” شما را قادر می سازند تا با سازماندهی سریع پرونده های مورد نیاز ، انجام عملیات معمول به طور مداوم از طریق اتوماسیون و ادغام با کنترل منبع ، پروژه ها را مدیریت کنید. با داشتن پروژه هایی در MATLAB می توانید:

مسیرهای پروژه را در بین تیم ها تنظیم و مدیریت کنید.

خدمات سایت نشانه پروژه : انجام پروژه معماری ، انجام پروژه متلب ، انجام پروژه سئو ، انجام پروژه کامپیوتر و …

پروژه خود را تجزیه و تحلیل کنید و فایلهای مورد نیاز را با استفاده از نمای Dependency Analysis بررسی کنید.
عملیات مشترک را ایجاد ، ذخیره و به راحتی دسترسی پیدا کنید.

برای ثبت سفارش انجام پروژه می توانید به صفحه اصلی نشانه پروژه رفته و بر روی انجام پروژه کلیک کنید.

پروژه متلب

انجام پروژه متلب

وقتی پروژه را باز می کنید می توانید یک پروژه را برای اجرا ، بارگذاری و باز کردن پرونده ها پیکربندی کنید و وقتی پروژه را می بندید آن را تمیز کنید. این پروژه مسیر را برای شما مدیریت می کند تا بتوانید پرونده های مناسب را پیدا و اجرا کنید. با ایجاد میانبرهای پروژه می توانید عملیات مکرر را پیدا کرده و به اشتراک بگذارید.

همچنین می توانید از Project API برای ایجاد یک پروژه جدید و خودکار کردن کارهای پروژه برای دستکاری پرونده ها ، از جمله کار با پرونده های اصلاح شده ، وابستگی ها ، میانبرها و برچسب ها استفاده کنید.

وابستگی ها و تأثیر تغییرات پرونده را تجزیه و تحلیل کنید.

می توانید تجزیه و تحلیل وابستگی را برای تجزیه و تحلیل ساختار یک پروژه و کشف پرونده های مورد نیاز اجرا کنید. تأثیر تغییر پرونده های منفرد را از نظر بصری مشاهده کنید. مشکلاتی مانند پرونده های از دست رفته ، پرونده هایی که در پروژه نیستند ، تغییرات ذخیره نشده و پرونده های مشتق شده از رده خارج را می توان با Impact View شناسایی و برطرف کرد.

کنترل پروژه متلب

پروژه ها به شما امکان می دهند عملیاتی مانند به روزرسانی ، تعهد ، ادغام تغییرات ، مشاهده تاریخچه ویرایش و مدیریت تعارضات را مستقیماً از محیط پروژه انجام دهید.

پروژه ها با دو سیستم کنترل منبع ، Git و Subversion (SVN) ادغام می شوند. پروژه های سیمولینک همچنین می توانند با ابزارهای شخص ثالث مانند Perforce P4SL ، TFS و Polarion با آداپتورهای خارج از جعبه ادغام شوند.

توسعه و آزمایش پروژه را ترکیب کنید

MATLAB با اجازه دادن به شما برای ارجاع سایر پروژه ها از یک پروژه اصلی ، از ترکیب بندی پروژه در مقیاس بزرگ پشتیبانی می کند. سازماندهی پروژه های بزرگ در مولفه ها باعث استفاده مجدد از کد ، توسعه مدولار و تیمی ، آزمایش و انتشار مستقل قطعات می شود.

پروژه ها می توانند به صورت سلسله مراتبی به چندین پروژه دیگر مراجعه کنند.

از طریق یک پروژه والدین ، می توانید:

دسترسی به مسیرهای پروژه ، میانبرهای ورودی و اطلاعات کنترل منبع برای همه پروژه های ارجاع شده.
پرونده هایی را که متعلق به یک پروژه ارجاع شده هستند مشاهده ، ویرایش و اجرا کنید.
با استفاده از ایست های بازرسی ، تغییرات در پروژه های ارجاع شده را تشخیص دهید.

پروژه خود را در نسخه های MATLAB حفظ کنید

ابزار Upgrade مدل های Simulink را به آخرین نسخه ارتقا داده و برای کد MATLAB شما توصیه هایی ارائه می دهد. ابزار Upgrade Project در صورت امکان به طور خودکار اصلاحات را در مدل های Simulink اعمال می کند. این ابزار همچنین کد MATLAB را ارزیابی کرده و گزارشی تهیه می کند.